MRDS.pl

ALLEGRO ADS

Sprzedawaj jeszcze wiecej

Reklama na platformie Allegro

Prowadzisz sprzedaż na platformie Allegro? Masz dużo ofert, interesujące opisy i przyciągające uwagę zdjęcia? A mimo to, dalej nie ma sprzedaży jaką byś chciał?

Pomożemy Ci to zmienić, jesteśmy certyfikowanym partnerem Allegro w z zakresu reklamy. Budujemy, konfigurujemy i monitorujemy efektami kampanii Allegro ads. Nasze działania poprawią widoczność Twoich ofert. Będziemy z nimi docierać do znacznie większej grupy osób. A co najważniejsze to u Ciebie będą chcieli klienci kupować.

Allegro ads

Oferty sponsorowane

Oferty sponsorowane są bardzo dobrą metodą na promowanie swojego produktu na tle konkurencji. Wyróżnione oferty zajmują pierwsze miejsca na liście ofert Allegro. Dlatego są najczęściej klikane przez użytkowników. Dokładna konfiguracja kampanii i wybór, pozwala na doprecyzowanie komu ma się wyświetlać reklama.  

Pomagamy przy wyborze promowanych ofert

Reklama graficzna

Obrazy przyciągają uwagę, reklamy, bannery przyciągają również klientów. Grafika jest dedykowana pod wybraną kreację kampanii, prezentowane oferty, czy po prostu aby wypromować Twoją markę. Reklama graficzna wyświetla się każdemu, kto odwiedzi portal i jest określony jako target kampanii. 

W reklamie graficznej, można umieścić logo swojego sklepu, marek które można znaleźć w Twoich ofertach. Identyfikacja wizerunkowa jest skuteczną techniką przyciągania uwagi klienta.

Niech klienci oglądają Twoje oferty zanim zaczną jeszcze je wyszukować!

Sieć reklamowa

Platforma Allegro współpracuje z zewnętrznymi serwisami takimi jak Facebook i Google.
Twoje oferty będą się wyświetlać użytkownikom korzystając z tych serwisów. Będziesz docierać dalej, Twoi klienci zobaczą ofertę przeglądając Facebook czy wyszukując informacje na Google. Gdy kliknie w reklamę zostanie przeniesiony do Twojego sklepu na Allegro. 

Skorzystaj z kombinacji prezentowania ofert na 3 platformach jednocześnie!

Od czego zacząć?

Skontaktuj się z nami. Porozmawiajmy, przedstawisz nam swój sklep, plan i sposoby działania. Przedstawimy swoje pomysły i na ich podstawie przygotujemy ofertę przygotowaną dla Ciebie. Kampanie reklamowe muszą być przygotowane pod potrzeby i oczekiwania klienta. Indywidualne podejście pozwala nam na dopasowanie strategii kampanii, aby osiągała skuteczność. 

Doświadczony zespół

Jako Certyfikowani partnerzy Allegro Ads sprawimy, że Twoje kampanie reklamowe będą spełniały wymogi Allegro i przyciągną uwagę klientów.

Nowoczesne narzędzia

Mam dostęp do nowoczesnych narzędzi, z których korzystamy przy tworzeniu kreacji kampanii Allegro ads.

Większa sprzedaż

Wsparcie z zakresu kampanii reklamowych daje Ci szansę na zwiększenie sprzedaży. Doświadczenie, umiejętności odbywają kluczową rolę przy efektywności kampanii.

Jesteśmy certyfikowanym doradcą Google w zakresie pozycjonowania i Google ADS

Zadzwoń i działaj z nami

Pozyskaj nowych klientów dla swojej firmy